Lila ile Neler Yapabiliririz.

  Kurum Bilgileri Takibi

  Kuruma özel Ayarlama Olanağı

  Hatasız Planlama,Devamsızlık Takibi

İlsis Aktarım

  Kaba Değer.,BEP,PKT,BÖP ve Diğerleri

  Servis Takibi,Servis Güzergahı

  Faturayı Tek Tuşla Hepsini Yazdırma.

  İstatistik Raporları - Evraklar

  SMS İşlemleri

  Çoklu Kullanıcı Ve Uzaktan Erişim

 

Lila Özel Eğitim Otomasyonunda tüm kazanım, bildirim ve alt amaçlar mevcuttur.

Kaba Değerlendirme 
Yıllık Eğitim Planı (BEP)
Performans Kayıt
Son Değerlendirme
Dönem Sonu Değerlendirme
Günlük Plan Formu
Bireyselleştirilmiş Öğretim Planı (BÖP)

 Kaba Değerlendirme Formu (KDF)

Öğrencilerin roporundaki modüllerinin kazanımları programda zaten mevcut olduğu için sadece yapmanız gereken EVET-HAYIR şeklinde seçim yapmak. Yaptığınız kaba değerlendirmeyi çıktı olarak da iki farklı formatta alabilirsiniz. Dilerseniz boş olarak da çıktı alabilirsiniz.

    

 Yıllık Eğitim Planı(BEP)

Öğrencinin yıllık eğitim planı kaba değerlendirme yapıldıktan sonra tek tuşla kaba değerlendirmeye göre oluşturulur. Kaba değerlendirmede EVET olarak işaretlediğiniz kazanımlar performans, HAYIR olarak işaretlediğiniz kazanımlar ihtiyaç olarak eğitim planında yer alacaktır. Dilerseniz manuel olarak kendiniz de kolayca yıllık eğitim planını oluştura bilirsiniz. Oluşturduğunuz eğitim planının çıktısını üç farklı formatta alabilirsiniz.

  

Performans Kayıt Tablosu (PKT)

Öğrencilerin performans kaydını Lila Özel Eğitim Otomasyonunda hazırlamanın bir çok avantajı vardır. PKT leri hazırlarken seçtiğiniz öğrencinin hangi tarihte ne çalıştığı otomatik olarak listelenmektedi. Bu liste hazırlamış olduğunuz ders programından çekilmektedir. Yani sadece yapılması gereken kazanımın karşınında değerlendirme yapmak (B,Sİ,FY,MO)-(+,-)-(1,2,3,4). Değerlendirme bittikten sonra da çıktısını iki farklı formatla almanız mümkündür. Ayrıca öğrencilerin Aile Bilgilendirmesini de oluşturup çıktısını almanız mümkündür.

  

Son Değerlendirme Formu

Seçilen  öğrencinin (B) bağımsız olarak gerçekleştirdiği kazanımları burada listelenir. Yapmanız gereken sadece (+,-) değerlendirmektir. Yaptığınız değerlendirmeyi çıktı olarak almanız da mümkündür.

Son Değerlendirme Formu

 Dönem Sonu Değerlendirme Formu (Yıllık)

Bu kısım seçmiş olduğunuz öğrencinin tüm kazanımları 1. Ay- 2.ay-3.ay-….. gibi (E/H)EVET-HAYIR şeklinde değerlendirilebilecek ve çıktısı alınabilecek alandır. Ayrıca öğrencilerin RAM Bilgilendirmesini de oluşturup çıktısını almanız mümkündür.

 

Lila Özel Eğitim Otomasyon Programındaki Tüm Rapor ve Çıktı Formatları Mevzuata Uygun Olarak Hazırlanmıştır !

 

 

 

 

 
Copyright© 2008 Lila Yazılım
Tasarım
Lila Yazılım